Szkło z grafiką lacobel Szczecin

Zakład szklarski Pan Szklarz ze Szczecina oferuje dekoracyjne szkło z grafiką lacobel na wymiar. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Doskonale zaaranżuje łazienkę, korytarz, kuchnię czy salon. Nasza oferta obejmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pomagamy przy aranżacji budynków mieszkalnych, a także firmowych i biurowców. Zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem szklarskim. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Możesz skontaktować się z nami drogą telefoniczną oraz mailową. 

Ozdobne szkło hartowane do kuchni lacobel i nie tylko

Szkło z grafiką lacobel nadaje pomieszczeniu niesamowitego wyglądu. Dekoracyjne panele szklane są chętnie wykorzystywane na przykład w kuchni, ale nie tylko. Świetnie się również sprawdzają w innych pomieszczeniach. 


Jeżeli mieszkasz w Szczecinie i szukasz unikalnych rozwiązania do swoich pomieszczeń, zachęcamy do kontaktu. Nawet jeśli nie masz pomysłu na dobór grafiki – z wielką chęcią pomożemy Ci w dokonaniu wyboru. Zaufało nam mnóstwo klientów – mamy nadzieję, że również to będziesz Ty. Aranżacja pomieszczeń codziennego użytku wpływa na nasze samopoczucie – odpowiednia dekoracja w postaci szklanych grafik lacobel, wykonywanych na wymiar, doda im nietuzinkowego charakteru. Zapraszamy! 

tel. 514514565

39, aleja Wojska Polskiego, 70-307 Szczecin, Poland

NIP 8992857327